Svadba

Zvečníme Váš najšťasnejší deň

Svadba patrí medzi najkrajšie dni nášho života a či už od nej uplynie pár týždňov, mesiacov alebo niekoľko rokov, vždy na ňu budete spomínať s láskou a úsmevom. Určite si užijete nejeden večer nielen vo dvojici, ale aj s priateľmi, deťmi alebo vnúčatami, nad albumom s fotografiami alebo svadobným videom. Dokonalosť v každom detaile, šťastie mladomanželov, dojemné aj zábavné okamihy – to všetko zachytíme na fotografiách a videu, ktoré aj s odstupom času navodia atmosféru Vášho veľkého dňa.

Naše služby myslia aj na túto skutočnosť a ponúkame Vám komplexné služby kameramanafotografa na svadbu. Vaše predstavy s Vami vopred preberieme, aby sme sa uistili, že ste si vybrali správny balík služieb z našej ponuky.

V samotný deň svadby sa snažíme byt čo najmenej nápadní, no zároveň dbáme na to, aby nám nič dôležité neuniklo, a vy ste sa mohli aj s odstupom času vrátiť ku všetkým podstatným momentom.
Podľa Vašich požiadaviek zachytíme všetky podstatné momenty – obrad, gratulácie, hostinu, čepčenie, únos nevesty a všetky ďalšie udalosti ktoré nájdete detailne popísané v našej ponuke svadobných balíčkov.

V nasledujúcej postprodukcií záznam upravíme a zostriháme, vyladíme všetky detaily vrátane zvukovej úpravy a výstupom je dvojtrojhodinový záznam, ktorý si vychutnáte vo Full HD / 4K s kvalitným stereo zvukom, ktorý Vás aj po rokoch prenesie späť na miesto kde ste definitívne spojili svoje životy. Samozrejmosťou je aj tvorba krátkeho zostrihu – tzv. videoklipu z celého svadobného dňa do ktorého pridáme ľubovoľnú skladbu podľa Vášho výberu.

Počas svadobného dňa viete využiť aj naše doplnkové služby – fotostenu, služby profesionálneho osvetľovača atď. ktorí spríjemnia pobyt na hostine nielen Vám, ale aj Vašim hosťom.

Videozáznam od nás dostanete na USB v drevenej krabičke, alebo na DVD s potlačou. V prípade že svoj datadisk niekam založíte alebo ho stratíte – nezúfajte. Vaše svadobné foto a video uchovávame v našej databanke po dobu troch rokov.

Našu tvorbu si môžete pozrieť v sekcií Portfólio, na našom YouTube kanáli či Instagrame.

Vyskladajte si svoj svadobný balíček

Táto možnosť bude dostupná čoskoro

Informácia o cenovej ponuke Vás nezáväzuje k odberu