Stužková

Fotky a záznam, ku ktorým sa radi vrátite

Chystá sa stužková slávnosť, a hľadáte vhodného kameramana či fotografa? Nemôžeme Vám síce zaručiť, že keď sa po rokoch pozriete na náš videozáznam či fotky, budete spokojní so svojimi účesmi, šatami, scénkami či tanečnými pózami. Vieme Vám ale zaručiť, že budete spokojní s kvalitou našej práce, ktorá vám po čase pripomenie tento výnimočný deň a oživí spomienky na strednú školu a Váš vstup do dospelosti.

Ku každej stužkovej pristupujeme individuálne podľa Vašich predstáv. Kradnutie triednej knihy, slávnostné stužkovanie, zábavné a iste aj nejaké tie trápne okamihy zachytíme s použitím minimálne dvoch kamier (FULL HD / 50 fps) čo je zárukou kvalitného výstupu ktorý doladíme do Vašej spokojnosti.

So scenárom a námetom kradnutia triednej knihy Vám ochotne pomôžeme a doladíme Váš nápad do dokonalosti. Počas natáčania klipu Vám vieme zabezpečiť aj profesionálnu techniku – kamerový žeriav, zelené plátno, akčná GoPro kamera pre first person zábery, drona pre zábery z výšky a mnoho ďalších vychytávok. V následnej postprodukcií sme schopný vyplniť aj tie najnáročnejšie požiadavky – slow motion zábery, zakomponovanie rôznych video efektov, zostrih podľa Vami zvolenej skladby atď.

Ponúkame taktiež množstvo exkluzívnych služieb čím Vašu stužkovú slávnosť urobíte výnimočnou a nezabudnuteľnou. Medzi naše špeciality patrí LIVE stream programu stužkovej na Facebooku / Youtube čím prenesiete atmosféru kdekoľvek pre tých, ktorí nemôžu byť s Vami v tento významný deň. V ponuke je taktiež premietanie programu na plátno, čo je vítané v priestoroch bez vyvýšeného pódia pri zvlášť veľkom počte ľudí. V prípade záujmu vieme zabezpečiť aj profesionálne osvetlenie a kamerový žeriav Jimmy Jib.

Hotový videozáznam zo slávnosti Vám na požiadanie vieme doručiť do týždňa od stužkovej (závisí od aktuálnych kapacít). To najlepšie z Vášho stužkovania, programu či voľnej zábavy zostriháme do originálneho videoklipu do ktorého doplníme skladbu podľa Vášho výberu.

V našej rozšírenej ponuke máme taktiež služby profesionálneho fotografa, ktorý Vám vyhotoví nielen fotografie na tablo, ale aj celý priebeh stužkovej slávnosti, aby ste sa mohli Vašim outfitom popýšiť aj na Facebooku 😉.

Pri objednávke video aj foto služieb máme pre Vás prichystanú samozrejme zľavu.

Našu tvorbu si môžete pozrieť v sekcií Portfólio, na našom YouTube kanáli či Instagrame.

Vyskladajte si svoj balíček

Informácia o cenovej ponuke Vás nezáväzuje k odberu