0911 518 348 info@joymotion.sk

O nás

Písal sa rok 2010. Na začiatku bola len myšlienka mladého ambiciózneho chlapca, ktorého zaujala tvorba videí. Tým chlapcom bol Ondrej Martinkovič.  Spočiatku pracoval sám na menších projektoch akými boli napríklad menšie hudobné klipy a zostrihy akcií. Postupom času sa nielen vďaka jeho potenciálu vyvinula firma. Firma ktorá mala na začiatku len jedného zamestnanca a zopár externistov. Dostala príznačný názov JoyMotion - radosť a pohyb, čo malo symbolizovať hlavnú myšlienku firmy , a to , tvorbu dynamického digitálneho obsahu.
Naše štúdio si už zažilo nejednú stužkovú či svadobnú sezónu. Za 6 rokov, počas ktorých sa náš tím podieľal na tvorbe hudobných klipov, svadobných zostrihov, únosov triednych kníh, či písaniu scénaru pre náš vlastný krátkometrážny film, ktorým sa nám podarilo dostať sa priamo do Hollywoodu, v nás zanechal chuť tvoriť pre Vás zaujímavý obsah aj počas ďalších rokov. Ondrej sa po 6tich rokoch "za kamerou" rozhodol ísť študovať a firmu prevzal jeho bývalý kolega,ďalší mladý ambiciózny chlapec - Július Demjanovič - ktorý firmu rozvinul o ďalšie odvetvia a neustále pracuje na ďalšom skvalitňovaní ponúkaných služieb.


Július Demjanovič
Producent, hlavný kameraman, strihač

Som pohotový a aktívny človek,  svojím prístupom k práci sa snažím vynaložiť čo najväčšie úsilie aby kvalita služieb ponúkaných firmou Joymotion naďalej rástla. Vo voľnom čase rád zájdem do fitka, poprípade na nejaké to pivko s kamarátmi.

Michaela Kučmová
Fotografka

Začínala som ako svadobná fotografka už pred vyše štyrmi rokmi. Angažujem sa aj pri kamere, no viac sa špecializujem na fotografovanie. Som súčasťou firmy JoyMotion prakticky od jej vzniku, a chcem aj naďalej napomáhať jej aktívnemu rastu.

Marek Rohaľ
Fotograf

Špecializujem sa predovšetkým na dokumentárnu fotografiu. Kedže žijem v Košiciach, často chodím na jednodňové túry ktoré spojím s fotografovaním.

Gabriel Horváth
Externý kameraman, strihač

Som súčasťou tímu už od nepamäti. Mám dlhoročné skúsenosti v oblasti kinematografie a kladiem dôraz na čo najlepší výsledok pri kamerovaní a strihu.

Marián Čech
Scenárista, technik

Som tvorivý hlavne v scenáristike. Podieľal sa na nejednom z našich projektov, a mnoho ich mám ešte pred sebou. Som technický typ, starám o funkčnosť všetkej našej techniky.


Okrem naších stálych zamestnancov s nami spolupracujú aj mnohý externý zamestnanci ktorí dopĺňajú nielen náš stály kolektív, ale rozširujú naše portfólio o ďalšie služby akými sú napríklad tvorba webstránok, grafika, copywriting, SEO webových stránok a pod. To z nás robí veľkú rodinu poskytujúce komplexné služby nielen v oblasti videa a fotografie, ale aj v oblasti propagácie a marketingu.