Kradnutie triednej knihy

Doladíme váš nápad do dokonalosti

Máte skvelý a originálny nápad ako ukradnúť Vašu triednu knihu, a chcete aby Váš nápad vyzeral na videu minimálne tak dobre, ako vo Vašich predstavách? Nechceme klásť hranice Vašej fantázií – naopak – spolu ich dokážeme posunúť ešte ďalej a vytvoriť dokonalé dielo hodné Vašej triedy, na ktoré budete hrdí.

Váš námet na kradnutie triednej knihy prekonzultujeme spolu s našim scenáristom, vychytáme všetky muchy, pridáme dialógom náboj, scénam ostrosť, emóciám autentickosť a spoločne doladíme Váš nápad do dokonalosti. Pomôžeme Vám taktiež s výberom vhodnej lokality na natáčanie, aby sme scénam dodali potrebnú hĺbku a atmosféru.

Následne v spolupráci s Vami natočíme profesionálny videoklip ktorý v následnej postprodukcií vyladíme podľa Vašich predstáv. k dispozícií sú taktiež exkluzívne služby – od kamerového žeriavu cez spomalené zábery až po zábery so zeleným plátnom – kde Vás (nie doslova) dokážeme vystreliť aj do vesmíru, alebo mávnutím “čarovného prútika” Vás preniesť kamkoľvek na Zemi.

Pri dokončovaní videoklipu vieme samozrejme pridať ľubovoľnú skladbu podľa Vášho výberu. Majte však na pamäti, že nie je vhodné prudko striedať hudobné žánre. Výber skladby sa preto nebojte konzultovať s našim kameramanom alebo strihačom priamo na pľaci.

Výsledné video z kradnutia triednej knihy Vám odovzdáme na USB kľúči, poprípade ho po stužkovej uploadneme na náš Youtube kanál. Pokiaľ si u nás zvolíte natočenie kradnutia triednej knihy a taktiež aj natočenie stužkovej slávnosti, čaká Vás nielen malá zľava, ale video bude samozrejme súčasťou záznamu zo stužkovej.

Našu tvorbu si môžete pozrieť v sekcií portfólio, na našom YouTube kanáli alebo Instagrame.

Cenník

Tvorba klipu z kradnutia triednej knihy obsahuje profesionálne snímanie deja dvoma (po dohode viac) kamerami a následný profesionálny zostrih a postprodukciu klipu v našom štúdiu.

Využite našu akciovú ponuku balíčka s natáčaním alebo fotením stužkovej slávnosti za zvýhodnenú cenu 150€.

Alebo

Objednajte si kradnutie triednej knihy samostatne. Cena za natočenie a strih kradnutia triednej knihy je 220€.

Informácia o cenovej ponuke Vás nezáväzuje k odberu