Dokumenty

Dajte o sebe vedieť

Povedzte celému svetu, čo považujete za dôležité. Priblížte ľuďom Vašu prácu a zasväťte ich do deja. Ukážte im svet z Vašej perspektívy. Nenechávajte Vašu iniciatívu bez povšimnutia – natočte o nej dokument!

Dokumenty sa aj v dnešnej dobe tešia obrovskej popularite. Ide primárne o informačnékrátkometrážne filmové diela, ktorých primárnou úlohou je informovať a sprostredkovať pre respondenta udalosť alebo výsledky nejakej práce. Od bežných filmových diel sa líši tým, že sníma reálne zábery a reálne udalosti. Taktiež je možnosť spracovania reportáže z ľubovoľného podujatia, aby bolo možné zdeliť Váš odkaz čo najväčšej skupine ľudí.

Vaše dielo Vám pomôžeme vyladiť a zrealizovať. V spolupráci s našimi scenáristami vytvoríme pútavý scenár ktorý zaujme nielen Vás ale aj pre Vašich respondentov. Výstupom by malo byť plnohodnotné informačné a kvalitne spracované video ktorým dokážete odkázať svetu všetko potrebné.

Natočenie reportáže alebo dokumentu z Vašej udalosti alebo z Vašej práce dokáže pokryť širšie spektrum ľudí naraz. V dnešnej dobe informatizácie je vítané pokiaľ je možné si všetko dohľadať na internete na verejne známych platformách – ako napríklad YouTube. Vďaka nám dokážete byť aj Vy na očiach tisícoch ľudí.

Samozrejmosťou je profesionálna postprodukcia diela – od vyladenia svetla, cez rôzne video efekty a doladenie zvukovej stopy až po finálny profesionálny zostrih do originálneho klipu, čo prispeje k vytvoreniu autentickej atmosféry a prenesie diváka priamo do deja.

Hotový dokument alebo reportáž Vám vieme odovzdať na ľubovoľnom počte prenosových médií (DVD / USB kľúč) prostredníctvom dodávateľa na predaj koncovým zákazníkom alebo odovzdať pre ďalšie spracovanie vydavateľstvom alebo distribútorom. V prípade potreby uchovávame klip v našej internej databanke po dobu 3 rokov.


Našu tvorbu si môžete pozrieť v sekcií Portfólio, na našom YouTube kanáli či Instagrame.

Žiadosť o kalkuláciu cenovej ponuky

Informácia o cenovej ponuke Vás nezáväzuje k odberu